Sık Sorulan Sorular

1Atık Nakit sistemi nedir?
Atık Nakit sistemi geri dönüşebilen atıkları üreten evler, işletmeler ve fabrikalar ile bu atıkları toplayan her ölçekteki toplayıcıyı arasında iletişimi sağlayan bir dijital platformdur.Kısacası Atık Nakit atıklarınızı nakite çevirmenizi sağlayan platformdur.
2Atık Nakit sistemini kimler kullanabilir?
Atık Nakit sistemini geri dönüştürebilen atık üreten tüm evler, işletmeler ve fabrikalar atıklarını satmak için kullanabilir. Geri dönüşebilen atıkları toplayan her ölçekteki toplayıcılar ise bu atıkları satın almak için kullanabilir.
3Hangi atıkları Atık Nakit sistemine verebilirim?
Atık Nakit sisteminde üye toplayıcısı olan tüm geri dönüşebilen atıklarınızı sistemimiz sayesinde kolayca nakite çevrilebilirsiniz.Genel olarak kağıt, plastik, metal, cam v.b geri dönüşebilen atıklar sistemimizde üye toplayıcısı bulunmaktadır.
4İşletmemde rutin olarak atık üretiyorum Atık Nakit sistemini nasıl kullanabilirim?
Atık Nakit sistemine işletme olarak atık analiz formunu doldurak üye olduktan sonra atık üretim sıklığınıza göre (günlük, haftalık, aylık) sistem üzerinden belirlediğiniz tarih ve saatte atıklarınız işletmenizden alınır ve anında ödeme yapılır.
5Atık toplayıcısıyım, Atık Nakit sistemini nasıl kullanabilirim?
Her ölçekteki atık toplayıcıları sistemimize kolay bir şekilde üye olabilirler. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra sistemde görünen atık toplama randevusunu kabul ederek kaynağında ayrıştırılmış atıkları önceden belirlenen fiyatla satın alarak kıymetlendirme sürecine dahil eder.

Daha fazla bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.